KONST / Litografier / Litografier 17515329
nr 1751 5329
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Litografier, 3 st, Signerad, numrerad HC-upplaga (hors de commerce), Andante Pianissimo Cresendo, yttermått inklusive ram: 43x40 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 december 2025
kl 20:20:59
300 kr
350 kr
700 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd